Křesťanství, filosofie, hermetismus a další duchovní texty.Evangelia, rozpravy, pověsti. Egypt. Náboženství, historie, spiritualita.

Z Textů pyramid 1

Z Textů pyramid 1 - obrázek

Z Textů pyramid 1 - obrázek

TP 981-991, Pro vstup na nebesa

Říkám:

"Dvojité dveře nebes jsou otevřeny. Dvojité dveře vod jsou otevřeny pro Hóra bohů, aby mohl vzestoupit jako slunce za úsvitu a očistit se v Rákosovém poli.

Dvojité dveře nebes jsou otevřeny. Dvojité dveře vod jsou otevřeny pro Hóra Východu, aby mohl vzestoupit jako slunce za úsvitu a očistit se v Rákosovém poli.

Dvojité dveře nebes jsou otevřeny. Dvojité dveře vod jsou otevřeny pro Hóra Země bohů, aby mohl vzestoupit jako slunce za úsvitu a očistit se v Rákosovém poli.

Dvojité dveře nebes jsou otevřeny. Dvojité dveře vod jsou otevřeny pro Osirise, aby mohl vzestoupit jako slunce za úsvitu a očistit se v Rákosovém poli.

Dvojité dveře nebes jsou otevřeny. Dvojité dveře vod jsou otevřeny pro [N], aby mohl vzestoupit jako slunce za úsvitu a očistit se v Rákosovém poli."

A skutečně:

Ten, kdo vzestoupil, vzestoupil jako slunce za úsvitu a očistil se v Rákosovém poli. Hór bohů vzestoupil jako slunce za úsvitu a očistil se v Rákosovém poli.

Ten, kdo vzestoupil, vzestoupil jako slunce za úsvitu a očistil se v Rákosovém poli. Hór Země bohů vzestoupil jako slunce za úsvitu a očistil se v Rákosovém poli.

Ten, kdo vzestoupil, vzestoupil jako slunce za úsvitu a očistil se v Rákosovém poli. Osiris vzestoupil jako slunce za úsvitu a očistil se v Rákosovém poli.

Ten, kdo vzestoupil, vzestoupil jako slunce za úsvitu a očistil se v Rákosovém poli. (N) vzestoupil jako slunce za úsvitu a očistil se v Rákosovém poli.

Re oplodňuje nyní tělo Nůt semenem ducha, jenž v ní má přebývat.

Půda pod nohama [N] se zvedá, Tefnůt pozdvihuje ruku [N].

Je to Seker, který očišťuje [N], je to Re, kdo posíluje ruku [N].

[N] bude více v čele než ten, kdo je v čele Devatera.

[N] zaujímá své místo. Nyní je v bráně vod.

Vezmi [N] k sobě. Nyní žije věčně.


komentář: Jeden z doprovodných textů pro vstup na nebesa. "[N]" představuje místo pro vepsání jména osoby, které je říkání určeno. 

 

04.04.2012 13:13:44
thovtovamoudrost

"Kdybych mluvil jazyky lidskými i andělskými, ale neměl přitom lásku, jsem jako zvučící kov a řinčící plech.
Kdybych měl dar promlouvat z vnuknutí, rozuměl všem tajemstvím, ovládal všechno, co se může vědět, a víru měl v nejvyšší míře, takže bych hory přenášel, ale neměl lásku, nejsem nic.
A kdybych rozdal v almužnách všechno, co mám a (pro druhého) do ohně skočil, ale neměl přitom lásku, nic mi to neprospěje."
(Sv. Pavel, Kor. 13.)

Moudrost překonávající propasti času
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one